Hírek

Elődöntős a magyar válogatott
2018. 05. 04.

Lettország ellen játszunk a döntőbe jutásért a női U19 világbajnokságon

Izgalmas mérkőzést játszottunk ma, közel ötven percig döntetlen volt az állás (2-2), de az utolsó tíz percre elfáradt a magyar csapat, és az oroszok újabb góljaikkal eldöntötték a találkozót. A végeredmény hatvan perc játékot követően 5-2 lett.

Két győzelemmel, egy vereséggel zárta a csoport kört a 2018-as női U19 világbajnokság B divíziójában a magyar női junior floorball válogatott. Ezzel az eredménnyel a második helyen jutott tovább az elődöntőbe Magyarország nemzeti csapata, az ellenfél a lett válogatott lesz holnap, szombaton 13 órától. Nehéz mérkőzés vár a lányokra, hiszen a lettek az eddigi három találkozójukon több mint 50 gólt szereztek.

Holnap tehát korai ebéddel készüljetek, 13.00-kor pedig a képernyők előtt is buzdítsuk a lányokat!

Oroszország - Magyarország 5-2 (1-1, 1-1, 3-0)
pontszerzők: Fülöp Anna (1+0), Trombitás Anna (1+0), Magyar Petra (0+1)
legjobb játékos: Trombitás Anna